Ta strona używa "cookies", aby lepiej służyć odwiedzającym, zgodnie z przepisami dotyczącymi użycia "ciasteczek". Dowiedz się więcej

cover

Forte gazetki i promocje

Zobacz oferty oraz oszczędzaj z Forte

Ocena: 4.5 / od 6 głosów
Gazetki
Produkty

Forte gazetka do 20.09.2017

ważna: od 20.09.2016 do 20.09.2017 Wygaśnie za 62 dni Opublikowane w: 22.09.2016

Zobacz 164 stron ofert

Ta gazetka jest ważna przez 62 najbliższych dni, znaleźliśmy oferty dla następujących produktów: Biurko , Listwa , Lustra , Regał , Łóżka , Sypialni i inne.
Zobacz gazetkę
Udostępnij
Udostępnij

Forte SA to czołowy polski producent i eksporter mebli.Prezes Forte SA - Maciej Formanowicz,- neordynarna osobistość. Literackie i teatralnie zapędy, dobra muzyka, i tylko potem oczywiste stali rodzinne tradycje meblarztwa. W 1972 roku Maciej Formanowicz rozpoczął pracę w Fabrykach Mebli i Urządzeń Wnętrz w Wyszkowu. W 1992 roku Maciej Formanowicz kupił Fabrykę Mebli w Ostrowi Mazowieckiej i wymyślił nazwę Forte i logo - słoń. 22 roki od początku swojej działalności Fabryka Mebli FORTE na czołowym miejsce producentów mebli w Polsce. Ponad 60% sprzedaży ogółem idzie na eksport do 30 krajów Europy Wschodniej oraz Europy Południowej, Brytanii, Portugalii i in. Grupa Forte posiada 5 fabryk w Polsce i 2 za kordonom - w Rosji i Ukrainie, i rozwiją się dzięki inwestycjom. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego przez FORTE produktu jest Certyfikat Jakości 1998 r.,Diament meblarstwa 2012, Filary polskiej gospodarki i inne.

Podaj więcej...
Forte produkty promocyjne zobacz wszystkie produkty

subscribe_free_promotions_brand


subscribe_actual_promotions_update

subscribe_getyour_things

subscribe_popup_actual_promotions

subscribe_getpromotions_first_question

Forte
Hej! Właśnie opublikowaliśmy nową (brandName) gazetkę. Sprawdź katalog TUTAJ i oszczędź pieniądze!