Ta strona używa "cookies", aby lepiej służyć odwiedzającym, zgodnie z przepisami dotyczącymi użycia "ciasteczek". Dowiedz się więcej

cover

Odido gazetki i promocje

Zobacz oferty oraz oszczędzaj z Odido

Ocena: 4.2 / od 19 głosów
Gazetki
Produkty

Odido gazetka do 27.04.2017

ważna: od 14.04.2017 do 27.04.2017 Wygaśnie za 3 dni Opublikowane w: 14.04.2017

Zobacz 4 stron ofert

Ta gazetka jest ważna przez 3 najbliższych dni, znaleźliśmy oferty dla następujących produktów: Herbata , Kiełbasa , Parówki , Lody , Soki , Piwo , Jogurt , Kawa , Chipsy i inne.
Zobacz gazetkę
Udostępnij
Udostępnij

Sieć franczyzowa ODIDO  powstała w 2011 roku z inicjatywy MAKRO Cash and Carry i jest jedną z najmłodszych sieci supermarketów obecną na Polskim rynku. „Od domu blisko, do domu wszystko!” - pod takim właśnie hasłem powstała nowa sieć sklepów ODIDO. Sklepy ODIDO to szeroki wybór artykułów spożywczych i artykułów przemysłowych dedykowanych potrzebom gospodarstw domowych i zainteresowanych przedsiębiorców. Obecnie sieć liczy już ponad 2000 sklepów, głównie zlokalizowanych w małych miasteczkach i wsiach, systematycznie są otwierane kolejne placówki na terenie całego kraju aby rozszerzyć działalność sieci ODIDO. W sklepach ODIDO można wygodnie dokupić brakujący produkt, jak też zrobić kompleksowe zakupy. Sieć franczyzowa ODIDO współpracuje w ramach największej w Polsce grupy handlowej Eurocash, co pozwalia oferowanie artkułów spożywczych i chemii gospodarczej w tak niskich cenach.

Podaj więcej...
Odido produkty promocyjne zobacz wszystkie produkty
Hej! Właśnie opublikowaliśmy nową (brandName) gazetkę. Sprawdź katalog TUTAJ i oszczędź pieniądze!