Ta strona używa "cookies", aby lepiej służyć odwiedzającym, zgodnie z przepisami dotyczącymi użycia "ciasteczek". Dowiedz się więcej

cover

Wszystkie sklepy Stokrotka Polska

Wybierz miasto i zobacz wszystkie promocje Stokrotka blisko ciebie
No Catalogs
Obecnie brak aktualnej gazetki w tym sklepie, można znaleźć inne gazetki w tej kategorii!
i

gdpr_infо_for_form_short

Sieć Stokrotka rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w Lublinie i wchodziła w skład Grupy Handlowej Emperia. Rok po roku zostałi otwarte 10 nowych sklepów na Śląsku, a w 2003 roku otwarto 10 supermarketów w Lublinie, Suwałkach, Tarnowie, Kielcach, Busko-Zdroju i Międzyrzecu Podlaskim. W 2004 roku na terenie całego kraju istniały 43 sklepy, w 2005 roku otwarto supermarket nr 50, w  2007 roku  do sieci supermarketów Stokrotka zostały przyłączone 7 sklepów Gośka i następnie sieć powiększyła się jeszcze o dawne supermarkety sieci Berti w północno-zachodniej Polsce, więc na dzień 12 listopada 2007 roku sieć Stokrotka liczyła ponad 100 sklepów. W roku 2008 otwarto 120 supermarket Stokrotka w Białej Podlaskiej. Pod koniec 2013 roku sieć otworzyła dwusetny sklep, a obecnie liczy ponad 210 sklepów.
Stokrotka to sieć sklepów spożywczych działających na terenie całej Polski. W sklepach Stokrotki znajdzie Państwo  od 6 do 10 tysięcy pozycji asortymentowych.

Podaj więcej...
notification circle blue
Hej! Właśnie opublikowaliśmy nową (brandName) gazetkę. Sprawdź katalog TUTAJ i oszczędź pieniądze!