O nas

Ofertolino.pl tworzony jest przez konsumentów dla konsumentów . To jest bardzo ważne dlaklienta, aby porównać promocje i ceny w różnych sklepach , przed dokonaniem zakupu. Czasami ilość towarów jest ograniczona lub są w magazynie - kolejny dobry powód, aby zobaczyć ulotkę w Internecie. Oto kilka zalet korzystania Ofertolino.pl . Wszyscy słyszeliśmy o ekskluzywnych ofert i kupony rabatowe, które sklepy często ogłosić . Prosty sposób , aby zaoszczędzić trochę pieniędzy ! A naszym najważniejszym zadaniem jest pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze! Bądź mądry , sprawdź oferty przed zakupy w Ofertolino.pl ! Już sprawdzone ? Gotowa na zakupy ? Sprawdź również godziny pracy i upewnić się, że sklep jest otwarty ! Można znaleźć wszystkie adresy i czasu pracy dla miasta na stronie każdego sklepu.

 

 

Ofertolino.pl drużyna składała się z młodych i entuzjastycznych profesjonalistów , których celem jest , aby Twoja ulubiona ulotki www lepsze i łatwiejsze w nawigacji dla Ciebie . Zawsze gotowy do pomocy z porady lub rozwiązania problemu , są one dostępne do Państwa dyspozycji przez cały dzień od 9 rano do godzina osiemnasta w każdy dzień roboczy tygodnia.

 

Address:
Offerista Group Bulgaria EAD
63 Shipchenski prohod blvd.
1574 Sofia, Bulgaria

Managing Director: Ognyan Popov , Mag. Oliver Olschewski

Phone: +359 882070020
Email: office@broshura.bg

Register / Commercial Register Court: Bulgarian Commercial register
Register / commercial register number: 204255331
Tax ID number: BG204255331

Chamber or professional association: no
Applicable regulations: Bulgarian Trade Regulations

The Offerista Group Bulgaria EAD is a company of the Offerista Group. www.offerista.com

The pictures that we use on ofertolino.pl are obtained from istockphoto.com, stock.adobe.com, freepik.com and joergsteinhauer.net.

Ta strona używa "cookies", aby lepiej służyć odwiedzającym, zgodnie z przepisami dotyczącymi użycia "ciasteczek". Dowiedz się więcej

Zrozumiałem