Ułatwienia dostępu

 

Jedną z wartości zespołu Ofertolino.pl jest zapewnienie dostępu do naszych usług szerokiemu gronu odbiorców, bez względu na umiejętności lub technologię dostępu do sieci, której używają internauci.

Ciężko pracujemy na co dzień, aby poprawiać dostępność i użyteczność naszej strony, zarówno poprzez komputery i laptopy, jak i tablety oraz telefony.
Chcemy, aby strona była przydatna także dla osób niepełnosprawnych. Naszym celem jest to, aby wszyscy użytkownicy mieli równy dostęp do naszej oferty oraz doświadczali pozytywnych wrażeń przy korzystaniu z niej.

Wykorzystanie Ofertolino.pl

Używamy list czcionek, które są łatwe do odczytania, niezależnie od umiejętności użytkowników i technologii, jakiej używają. Wszystkie nasze obrazy mają odpowiednie "alt" tagi, które dają wskazówki na temat zawartości obrazu, jeśli z jakiegoś powodu nie jest załadowany na stronę. Nawigacja naszej strony jest intuicyjna i prosta, działa w sposób spójny i logiczny.

Łatwiejsza nawigacja w Ofertolino.pl - kilka porad

Jak zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar czcionki na stronie internetowej ?
W menu "Narzędzia" przeglądarki wybierz "Opcje internetowe". Następnie znajdź zakładkę "Ogólne" i wybierz przycisk "dostępność". Wybierz „Ignoruj rozmiary czcionek określone przez stronę", a następnie kliknij "OK". W menu przeglądarki wybierz "recenzja", następnie "Rozmiar czcionki" i określ najlepszy dla Ciebie rozmiar czcionki.
Jak zmienić kolor czcionki i kolory strony internetowej?
W menu "Narzędzia" przeglądarki wybierz "Opcje internetowe". W zakładce "Ogólne" wybierz "Kolor" i usuń zaznaczenie opcji "Windows kolory wykorzystanie". Zaznacz pole "Tekst", a następnie wybierz żądany kolor i naciśnij opcję "OK". Aby zmienić domyślny kolor tła strony internetowej, wybierz wybierz żądany kolor, a następnie naciśnij przycisk "OK".

Od czego zacząć przeglądanie strony?

Skorzystaj z mapy strony, by dowiedzieć się więcej na temat informacji zawartych w serwisie, a następnie wybierz treść, której szukasz.

Wskazówki dotyczące wyszukiwania

Jednym z najszybszych sposobów, aby znaleźć to, czego szukasz, jest użycie pola wyszukiwania, umieszczonego w górnej części strony. Wpisując odpowiednie słowa w polu wyszukiwania, otrzymasz wskazówkę na temat poszukiwanego zagadnienia. Jeśli szukasz sklepu w Twoim mieście, możesz użyć filtru „miasta”. Dzięki temu wyszukiwanie będzie szybsze, łatwiejsze i bardziej precyzyjne.

Skontaktuj się z nami
Jeśli masz trudności z dostępnością strony internetowej lub masz jakiekolwiek wątpliwości i uwagi dotyczące jej treści i struktury, napisz do nas: office@Ofertolino.pl 

Ta strona używa "cookies", aby lepiej służyć odwiedzającym, zgodnie z przepisami dotyczącymi użycia "ciasteczek". Dowiedz się więcej

Zrozumiałem