Warunki korzystania

Prosimy zapoznać się z uniwersalnymi warunkami korzystania z produktów, usług i strony internetowej Ofertolino.pl. Uniwersalne warunki, wraz z warunkami dodatkowymi, stanowią prawomocne porozumienie między Państwem a Ofertolino.pl podczas korzystania z naszych usług. Warto znaleźć czas i zapoznać się z nimi uważnie.

 

Warunki dodatkowe

 

WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUGI Ofertolino.pl


Ofertolino.pl jest stroną internetową, która udstępnia usługę oglądania broszur promocyjnych polskich sklepów. Korzystanie z usługi jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji użytkowników.

Prawa autorskie gazetek promocyjnych Ofertolino.pl należą do ich autorów, przy czym Ofertolino.pl zastrzega sobie prawo korzystania z broszur opublikowanych w Ofertolino.pl do swoich potrzeb, włącznie do celów reklamowych lub innych celów handlowych.

Użytkownicy Ofertolino.pl wyrażają zgodę, że Ofertolino.pl nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność opublikowanych na stronie internetowej broszur.  

Ofertolino.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za utratę informacji lub brak możliwości zapisu informacji, wprowadzonej przez użytkowników strony internetowej.

Korzystanie z Ofertolino.pl oznacza, że przyjęli Państwo do wiadomości niniejsze Warunki ogólne, zgadzają się z nimi i zobowiązują się do ich przestrzegania.

Ta strona używa "cookies", aby lepiej służyć odwiedzającym, zgodnie z przepisami dotyczącymi użycia "ciasteczek". Dowiedz się więcej

Zrozumiałem